Het team

MN Onroerend Goed Nederland (MN OGNL) is een multidisciplinair en slagvaardig team. Binnen MN zijn we de specialisten in het beleggen in Nederlands vastgoed. Met 27 enthousiaste collega's doen we het asset management van de woning-, winkel- en kantoorobjecten van onze opdrachtgevers PMT en Bpf Koopvaardij. 

Het acquisitieteam is verantwoordelijk voor de aankoop van objecten, zowel bestaande bouw als nieuwbouw. In geval van nieuwbouw verzorgt dit team ook de coördinatie gedurende het bouwtraject. Nieuwe projecten worden onder andere via tenders of in samenwerking met marktpartijen geacquireerd. Het team Technisch management is nauw betrokken bij nieuwbouwprojecten en ondersteunt het acquisitieteam bij de aankoop van bestaande bouw. Daarnaast coördineren de technisch managers het onderhoud van de objecten in de exploitatieportefeuille. 

De eindverantwoordelijkheid voor de exploitatie van de portefeuille ligt bij het team Portefeuillemanagement. MN OGNL verzorgt haar eigen administratie en de oplevering van rapportages. Dit wordt samen gedaan met het team Rapportage & Analyse. Bij de exploitatie en verhuur van de objecten in de portefeuille werken we nauw samen met een aantal geselecteerde vastgoedbeheerders door heel Nederland en met lokale makelaars. Voor het verwerven van projecten werkt ons team nauw samen met bijvoorbeeld ontwikkelaars, aannemers, gemeentes en woningcorporaties.

MN

Heeft u een vraag?

Secretariaat OGNL
  ognl@mn.nl
070-3160336

Als we een pand willen verduurzamen, gaan we tot het kleinste detailniveau.
Lees hier het interview over 'Investeren in verduurzaming vastgoed'. 

Wij geloven in de stationsgebieden! 
Lees hier het interview met Patrick Ruwiel uit de nieuwsbrief van VG Visie.  


Patrick Ruwiel | Director Dutch Real Estate

Ing. P.H.J. (Patrick) Ruwiel MRE MRICS (1963) vervult sinds 1 januari 2019 de rol van director Dutch Real Estate bij MN. Patrick is geen onbekende van MN. Hij was tien jaar geleden ook al in dienst van MN als fund manager International Real Estate. Met ingang van 1 april 2020 is Patrick benoemd in het bestuur van IVBN. Binnen het bestuur is hij verantwoordelijk voor de IVBN-werkgroep Strategie, Research en Data.

Patrick werkte voorheen in diverse management- en bestuursfuncties bij onder andere NSI, Delta Lloyd en Grontmij (inmiddels Sweco) en het door hem opgerichte adviesbureau RCG B.V. Daarnaast is hij sinds jaren als ‘fellow’ verbonden aan de Amsterdam School of Real Estate. 

In 1989 begon hij zijn carrière bij Makelaarskantoor De Boer Den Hartog Hooft in Amsterdam bij de afdelingen vastgoedmanagement en bedrijfsmakelaardij. Hij studeerde Technische Bedrijfskunde aan de Amstel HTS in Amsterdam en rondde in 1994 zijn MRE af aan de Amsterdam School of Real Estate.

  patrick.ruwiel@mn.nl 
  Patrick Ruwiel

Team Onroerend Goed Nederland

Michiel van Staveren
Teammanager Acquisitie

 michiel.van.staveren@mn.nl

George van Hooijdonk
Manager Strategic Partnerships 
 george.van.hooijdonk@mn.nl

Arne Steeneken
Acquisiteur 

 arne.steeneken@mn.nl

Remy van Dinther
Acquisiteur 

 remy.van.dinther@mn.nl 

Dennis Verhagen
Teammanager Portefeuille & Technisch Management

 dennis.verhagen@mn.nl

Daniëlle Neeleman
Portefeuille Manager Woningen

 danielle.neeleman@mn.nl

Renate Beekhuis
Portefeuille Manager Winkels

 renate.beekhuis@mn.nl

Marian Mellema
Portefeuille Manager Kantoren

 marian.mellema@mn.nl

Jorg de Jonge
Technisch Manager Woningen

 jorg.de.jonge@mn.nl

André Burm
Technisch Manager Woningen

 andre.burm@mn.nl

Peter van Andel
Technisch Manager Winkels & Kantoren

 peter.van.andel@mn.nl

Ferdy Schenk
Portefeuille Manager Winkels

 ferdy.schenk@mn.nl

Steef Verweij
Analist Acquisitie

 steef.verweij@mn.nl

Ronald van der Lans
Teammanager Rapportage & Analyse 
 ronald.van.der.lans@mn.nl   

Bart van den Berg
Analist Portefeuille Management
 bart.van.den.berg@mn.nl   

Sara Schoevers
Analist Portefeuille Management 
 sara.schoevaars@mn.nl   

Wilt u meer informatie over onze beleggingen in Nederlands vastgoed?

Volg MN Onroerend Goed Nederland op Facebook en Instagram: